תפריט יצירת קשר
| עוזרים לך למצוא רואה חשבון

פתיחת חברה

על מנת להתחיל לנהל את העסק שלכם, יש צורך לפתוח חברה בע"מ או עוסק פטור / מורשה. ביצוע פעולות עסקיות מבלי שאתם רשומים אצל המדינה זוהי פעולה לא חוקית, אך יש גם יתרונות רבים בפתיחת חברה. אנשים רבים רוצים לפתוח חברה אבל לא יודעים מאיפה להתחיל - אנחנו פה כדי לעשות לכם סדר בראש.

מי רשאי לפתוח חברה?

כל אדם בישראל רשאי לפתוח חברה. ניתן לפתוח חברה לבד או עם אנשים נוספים. ברגע שאדם פותח חברה לבד, ישנה האפשרות שכל המניות של החברה שייכות לו - על פי בחירתו. 

למה לפתוח חברה?

לפתיחת חברה יש מס' יתרונות בולטים, ביניהם

  • חיסכון בביטוח לאומי - כשאדם מתנהל כחברה הוא לא משלם ביטוח לאומי על כל ההכנסות אלא רק על המשכורת שהוא 'מושך' מהחברה. 
  • חיסכון במס הכנסה - אופי ההתנהלות בתשלום מס הכנסה שונה בין עצמאי לבין אדם שפועל כחברה לפיכך יכול לקרות מצב שאדם משלם אחוזים ניכרים פחות כאשר הוא עובד כחברה מאשר כעצמאי.
  • יישות משפטית נפרדת - היתרון המוכר לכולם הוא הערבון המוגבל - בע"מ. אדם עצמאי שצובר חובות, חייב אותם אישית, כשעובדים באמצעות חברה ופושטים רגל, אתה נפטר גם מהחובות, בין אם מדובר בנושים כאלו או אחרים ובין אם מדובר ברשויות המס. לא יהיה ניתן לתבוע אותך עליהם מכיוון שאתה יישות משפטית נפרדת מהחברה.
  • ועוד יתרונות נוספים - התייעצו עם רואה חשבון.

איך פותחים חברה?

על מנת לפתוח חברה יש צורך בהגשת טופס בקשה. בהגשת הטופס ובתהליך כולו יש להיעזר באנשי מקצוע. נשמח לעזור לכם למצוא רואה חשבון למשימה זו של פתיחת חברה. השאירו פרטים בטופס המצורף ורואה חשבון יחזור אליכם.